NORDPLUS projektas

Nordplus akimirkos ??????????????????????? ???????????????????????

Šiemet mūsų gimnazijoje anglų kalbos mokytojos Salomėjos Krencienės iniciatyva pradėtas vykdyti naujas tarptautinis projektas Nordplus „Šiandienos ir rytdienos profesijos globaliame pasaulyje“, kuris tęsis dvejus metus. Projekto veikloje dalyvauja Danijos Toemmerup mokyklos auklėtiniai, mokiniai iš Latvijos Kandavos mokyklos, švedai iš Salos mokyklos ir, žinoma, mūsų gimnazijos mokiniai.
Pirmasis projekto dalyvių susitikimas įvyko Rygos oro uoste rugsėjo 21 dieną. 28 mokiniai ir 6 mokytojai iš skirtingų šalių susirinko vienoje vietoje ir patraukė į Lietuvą. Nuo kitos dienos prasidėjo pačios įvairiausios veiklos: apsilankėme Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre bei RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje, kur turėjome galimybę susipažinti su čia rengiamais specialistais, apžiūrėti jų mokymosi vietas.

DSCN8263 DSCN8316 DSCN8275

Daug įspūdžių patyrėme apsilankę Raudondvario žirgyne. Šiaulių Universitete bei Šiaulių Kolegijoje mums buvo papasakota apie aukštojo išsilavinimo įgijimo galimybes. Šiaulių šokolado fabrike „Rūta“ turėjome galimybę išbandyti konditerio profesiją ir pasigaminti saldumynų

Labai įdomūs susitikimai buvo su NATO oro bazės kariškiais, Radviliškio geležinkelio vadovais bei policijos pareigūnais. Vilniuje stebėjome Seimo narių darbą posėdžio metu.

PENTACON DIGITAL CAMERA PENTACON DIGITAL CAMERA PENTACON DIGITAL CAMERA

Viena projekto diena buvo skirta aplankyti tėvų darbovietes ir susipažinti su jų profesijomis.
Daug malonių akimirkų patyrėme bendraudami, dalyvaudami įvairiose veiklose: orientacinėse varžybose po Šeduvą, kukurūzų labirinte, žaisdami boulingą, rungdamiesi sportinėse varžybose. Akiratį praplėtėme aplankydami Vilnių, Kernavę, Trakus.

PENTACON DIGITAL CAMERA PENTACON DIGITAL CAMERA PENTACON DIGITAL CAMERA
Daugiau nuotraukų rasite čia.

Turėjome puikią galimybę patobulinti anglų kalbos žinias, susirasti naujų draugų, turiningai ir naudingai praleisti savaitę.
Išlydėję svečius, liekame nekantriai laukti susitikimų jų šalyse.

Roberta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: