Sveiki!

Štai ir sulaukėme naujų mokslo metų, atnešusių įdomių dalykų. Mokinių gretas papildė pirmokai, kuriems, tikiuosi, gimnazija taps antraisiais namais. Penktokams teks priprasti vaikščioti iš kabineto į kabinetą ir susiorientuoti painiuose koridoriuose. Ką nors naujo reiks išmokti visiems, nes tam ir ateiname į gimnaziją.
Naujovės neaplenkė ir laikraščio „Esame gimnazistai“. Pavasarį net 7 abiturientai baigė darbą redakcijoje. Dar kartą dėkojame jiems ir linkime sėkmės! Per rugsėjį subūrėme naują kolektyvą. Vyriausiąja redaktore tapau aš, Greta. Rubriką „Aukštyn – žemyn“ rengs korespondentės Gabija ir Neda, „Koridoriuje“ jus kalbins Eva bei Gabrielė, sporto naujienas praneš Ugnė, o Roberta rūpinsis internetiniu laikraščio puslapiu (https://esamegimnazistai.wordpress.com/) ir rinks įvairias naujienas. Be šių mokinių laikraštyje dirbs ir žemesnių klasių mokiniai. Mes tikimės išsaugoti laikraštuko tradicijas, galbūt sukursime naujų. Žinoma, stengsimės pateisinti jūsų lūkesčius.
Tad sveiki sugrįžę į mokyklą! Linkiu jums per daug nenusiminti – juk aplink gamta jau dažosi gražiausiomis spalvomis, o dienos bėga taip greit, jog nepastebėsime, kai atostogos vėl ims belsti į mūsų duris.

Greta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: