Savanorių dienos minėjimas

P1150063Gruodžio 5 dieną Radviliškio mieste surengtas renginių ciklas, skirtas Tarptautinei savanorių dienai už ekonominę ir socialinę plėtrą paminėti. Jungtinių Tautų Organizacija gruodžio 5-ąją minėti kaip savanorių dieną pasiūlė dar 1985 metais. Ir jau beveik 30 metų šią dieną visuomenė supažindinama su savanoriška veikla, piliečiai skatinami savanoriauti tiek savo šalyje, tiek užsienyje. Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties perdavimas dirbant visuomenei naudingą darbą ir negaunant už tai atlygio.
Vakare jaunimas rinkosi į Radviliškio miesto kultūros centro Mažąją salę, kur surengti aktyviausių savanorių apdovanojimai. Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai už savanorišką veiklą ir pilietiškumą bei simbolinės gaublio statulėlės įteiktos Šeduvos gimnazijos mokiniams Mingailei Šveckutei, Adolfui Juciui, Linai Katiliūtei, Aleksandrai Kovalenko, Aistei Burkauskaitei, Monikai Žilinskaitei.
Savanorystės populiarėjimu pasidžiaugė, už aktyvią pilietinę ir socialinę veiklą savanoriams padėkojo Savivaldybės meras Darius Brazys, jo pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.
Pasibaigus iškilmingai aktyviausių savanorių apdovanojimų ceremonijai, jaunimas linksminosi grupės „Ba.“ koncerte.

IMG_4302 IMG_4303 P1150060

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: