Redakcijos žodis

Sveiki,
Štai ir vėl mus aplankė kalendorinė žiema. Nors sniego ir nepakanka žaidimams bei sniego senių lipdybai, bet galime pasidžiaugti jo girgždėjimu po kojomis, baltuojančiais laukais ir, be abejo, šaltuku, žnaibančiu nosį. Dar vienas džiuginantis dalykas – tai artėjančios Kalėdos ir, žinoma, atostogos. Kas gi jų nelaukia? Kūčiukai, mandarinai (tokie, kokių galima nusipirkti tik prieš Kalėdas), imbieriniai sausainiai, dovanos, šeima… ir net dvi savaitės namie.
Bet prieš tai – kalėdinis karnavalas. Margi kostiumai, šokiai, dainos, linksmybės, besišypsantys geriausi draugai ir nuotaikingi pasirodymai. Turbūt visi jaučia bent jau šiokį tokį jaudulį ruošdamiesi tokiai šventei. Žinoma, sunkiausia rengėjams, tad linkiu kuo didžiausios sėkmės trečiokams ir aštuntokams, organizuojantiems karnavalą (ir kantrybės jiems padedantiems mokytojams). Tikiu, jog viskas bus puiku! (O vėliau juk atostogos!)
Tad sveikinu jus visus, mielieji skaitytojai, su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Pasitikime juos širdimis, sklidinomis meilės, ir šiltomis šypsenomis bei juoku!

Greta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: