Sporto naujienos

Lapkričio 19 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko rajoninės kvadrato varžybos. Šeduvos gimnazijos 4–6 klasių mergaičių komanda iškovojo II vietą. Sėkmė lydėjo ir 5–6 klasių berniukų komandą. Jie taip pat iškovojo II vietą.
Šeduvos gimnazijos sportininkai dalyvavo rajoninėse lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybose „Žiogelis“. Mokiniai varžėsi net trijose – šuolio į aukštį, trišuolio ir trisdešimties metrų bėgimo – rungtyse. Varžytuvėse šeduviai iškovojo net devyniolika medalių. Šuolio į aukštį rungtyje geriausiai sekėsi Gyčiui Banevičiui (6a), jis iškovojo I vietą, Ieva Uržaitė (6a) užėmė II vietą, o Liveta Žilinskaitė (6a), Žygimantas Jablonskis (8a), Evaldas Tamutis (Ia) – III vietą. Trišuolio rungtyje medalius ir I vietą iškovojo Aurelija Puščiutė (7b), Karolina Koriznaitė (7b), Andrius Akučka (Ib), II vietą laimėjo Gabrielė Masiulytė (5b), Modesta Bielskytė (8a), Rytis Valentinavičius (IIb), o Ieva Uržaitė (6a), Barbora Navickaitė (IIa), Adas Juška (Ia) užėmė III vietą.
Trisdešimties metrų bėgimo rungtyje Laurita Steponkutė (7a) laimėjo II vietą, o Gytis Banevičius (6a) – III vietą.
Gruodžio 9 dieną rajone vyko tinklinio varžybos. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos vaikinų ir merginų, gimusių 1998 ir jaunesnių, komandos. Mergaičių komanda iškovojo I vietą, o berniukai užėmė II vietą.
Gruodžio 13 dieną Jonavoje vyko 6 respublikos rajonų svarsčių kilnojimo nugalėtojų varžybos. Šiose varžybose dalyvavo Šeduvos gimnazijos komanda ir užėmė IV vietą. Merginų grupėje II vietą laimėjo Akvilė Juškaitė (IVb). Vaikinų grupėje Vilmantas Lebedevas (IIb) ir Mantas Kundrotas (IIIb) užėmė III vietą.