Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

IMG_35182014 m. lapkričio 21 d. pirmą kartą organizuotas nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Šiuo konkursu siekta paskatinti mokinius domėtis gamtos mokslais ir matematika, mokytis šių dalykų, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis.
Dalyvauti konkurse buvo pakviesti visų bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 8, 9 ir 10 klasių mokiniai, besidominantys matematika, gamtos mokslais ir jų taikymu, taip pat visi kiti, norintys išbandyti savo jėgas. Iš viso konkurse dalyvavo 13784 mokiniai iš 391 bendrąjį lavinimą teikiančios ugdymo įstaigos. 5046 mokiniai iš 241 mokyklos užduotis atliko kompiuteriu, 8738 mokiniai iš 222 mokyklų – sąsiuviniuose.
32 mūsų gimnazijos 8–II klasių mokiniai išbandė savo žinias šiame konkurse.
Džiaugiamės Arno Daunecko (8b), Kajaus Stakonio (8a), Giedriaus Puidoko (8b), Gabijos Šereivaitės (Ia), Urtės Žukauskaitės (Ib), Ryčio Leviškos (Ib), Simonos Baltrušaitytės (IIb), Ugnės Bartkevičiūtės (IIa), Povilo Varašiaus (IIb), Monikos Žilinskaitės (IIb) pasiekimais konkurse.
Giedrius Puidokas, Ugnė Bartkevičiūtė, Simona Baltrušaitytė, Urtė Žukauskaitė geriausiai atlikę 2014 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis, apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio Diplomais.
Ačiū gamtos mokslų ir matematikos mokytojams, paskatinusiems mokinius dalyvauti konkurse.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: