Raseinių taurė – 2015

IMG_6587Vasario 14 dieną Raseiniuose vyko tradicinis JKA karatė Raseinių taurės turnyras. Varžybose dalyvavo sportininkai iš 10 klubų: Šiaulių „Empi do“, „Saulė“, „B. tigras“, Šeduvos „Tigriukai“, Vilniaus „Karatė-do“, Garliavos „Budo“, Raseinių „Bushido“, Kauno „Fight Gang“, Radviliškio „Kentauras“, „Rytų kovotojas“. Pagal rungtis dalyvavo 269 sportininkai. Varžybose gerai sekėsi Šeduvos karatė klubo “Tigriukai” sportininkams. 9–10 metų amžiaus grupėje berniukų kumitė rungtyje nugalėtoju tapo Danas Astrauskas (4b). II vieta atiteko Kajui Mockaičiui (4b), o III vieta – Rokui Simaičiui (4b). Mergaičių 7-8 metų amžiaus grupėje Elžbieta Masiulytė (2b) kata rungtyje iškovojo III vietą, o kumitė rungtyje užėmė II vietą. 12–13 metų amžiaus grupėje Ema Paškevičiūtė (7a) kata ir kumitė rungtyse iškovojo III vietas. Prieš varžybas buvo apdovanoti praėjusiųjų metų (2014) geriausi JKA karatė sportininkai. 9–10 metų amžaus grupėje geriausiu pripažintas Danas Astrauskas (4b). Antroji vieta atiteko Kajui Mockaičiui (4b).