Abiturientų žodis

Mieli gimnazijos darbuotojai, mokytojai ir mokiniai,

Mes skaičiuojame paskutinės dienas gimnazijoje. Todėl pasitaikius progai, norime padėkoti už tuos dvylika metų praleistus kartu. Mes čia įgijome žinių, pasitikėjimo savimi, išgyvenome bendrumo jausmą. Išeidami į platų pasaulį, gimnazijoje paliekame dalį savęs, tačiau kai ką ir pasiimame – prisiminimus, neužmirštamus draugus.

Atsiprašome, kad reguliariai  nelankėme pamokų, pamiršdavome rytinį žadintuvą, kad nesugebėjome prie savo stiliaus priderinti mokyklinių uniformų. Tokie jau mes…
Linkime visiems susikaupimo, sutarimo ir darbingų metų ateityje.

           P.S. Trečiokai, nuo šiol poilsio kambariukas priklausys jums, turiningai praleiskite laiką. 😉

 IVa klasė

***

 Mes, ketvirtokai, visų pirma norėtume pasidžiaugti tuo, ką jau pasiekėme ir kur dabar esame. Žinoma, liūdna palikti jau antrais namais tapusią mokyklą, bene broliais ir seserimis vadintus bendraklasius, tačiau svarbu nepamiršti, jog sutikti žmonės mokykloje išliks draugais visą gyvenimą. Su gimnazija, deja, teks atsisveikinti, tačiau prieš tai vertėtų padėkoti mokytojams už mūsų, kaip asmenybių, formavimą. Juk mokykloje išmokome ne tik skaityti, rašyti ir skaičiuoti, bet ir pasitikėti kitais, gerbti žmones, su kuriais bendravome kiekvieną dieną, išmokome padėkoti mokytojams, jei ne iš karto, tai pabaigus mokyklą, be abejonės. Tikimės, jog ir gimnazija ką nors pasisėmė iš X laidos abiturientų, mainais mums suteikdama moralinių vertybių pagrindus bei be galo daug žinių.

Būsimiems ketvirtokams norėtume palinkėti užsispyrimo, siekiant savo užsibrėžtų tikslų, ir maišto, nes, matyt, tai buvo vienas iš mūsų laidos skiriamųjų ženklų, kurio, nežinau, ar kas tikrai pasiilgs. Maištauti linkime ne prieš bereikšmius dalykus, o prieš abejingumą, sąstingį, siekiant gerovės ne tik sau, tačiau ir kitiems.

IVb klasė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: