Konkursai

Mūsų gimnazistai dalyvavo Radviliškio rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvėse „Patrepsynė 2015“. Juta Juškaitė (6b) ir Gvidas Golubevas (6b) buvo apdovanoti už geriausiai sušoktą polką. Mokinius ruošė mokytojas Astijus Poška.

Šiaulių universitete vyko Šiaurės Lietuvos 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada. Joje dalyvavo ir III vietą laimėjo Ignas Kiela (7b). Igną moko mokytoja Irena Augulienė.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje vyko X respublikinis jaunųjų dramaturgų konkursas. Jame dalyvavo Roberta Gilytė (IIIb) ir už pjesę „Stabtelėjimai“ buvo apdovanota III laipsnio diplomu. Mokinei padėjo mokytoja Virginija Diržinauskienė.

Gimnazijos mokiniai labai aktyviai dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2015“. Jie galėjo pasitikrinti žinias, atlikdami įvairių mokomųjų dalykų užduotis. Diplomai buvo įteikti šiems mokiniams: Ugnei Petraitytei (5a), Godai Kvietelaitytei (6b), Indrai Marijai Tymukaitei (6b), Jutai Juškaitei (6b), Rapolui Kęstučiui Meškauskui (6b), Emai Paškevičiūtei (7a), Emilijai Bardauskaitei (7b), Karolinai Koriznaitei (7b), Mantui Lilioniui (7b), Kajui Stakoniui (8a), Urtei Didaronkutei (8a) ir Gabijai Šereivaitei (Ia).

Gausus būrys gimnazijos mokinių dalyvavo respublikiniame vertimų ir iliustracijų konkurse „Tavo žvilgsnis“. Už labai gerą vertimą iš anglų kalbos diplomai buvo įteikti Robertai Gilytei (IIIb), Justinai Jaseliūnaitei (IVa), Astai Varašiūtei (IVa), Mantui Kundrotui (IIIb), Eimantui Matuoliui (7a), Arnui Česnauskui (6b), Jutai Juškaitei (6b), Samantai Stalionytei (5b), Gvidui Golubevui (6b), Kotrynai Čiūdaraitei (Ib), Evai Armonaitei (Ia) ir Nedai Česnauskaitei (Ia). Už labai gerą vertimą iš rusų kalbos diplomai buvo įteikti Deimantei Florovaitei (IIIa), Evaldui Preisui (8b), Monikai Nacickaitei (8b), Karoliui Kasarauskui (8b). Justina Jaseliūnaitė (IVa) gavo diplomą ir už iliustravimą.

Kalbų Kengūroje už labai gerai atliktas anglų kalbos užduotis Sidabrinės Kengūros diplomą gavo Armandas Kurauskas (8b), o Rapolas Kęstutis Meškauskas (6b) pelnė Oranžinės Kengūros Diplomą. Už atliktas lietuvių kalbos užduotis Urtė Didaronkutė (8a) gavo Orenžinės Kengūros diplomą.

Gimnazijos šokių studijos ,,Vaivorykštė“ dvi šokėjų grupės ,,Geltona“ ir ,,Raudona“ dalyvavo Panevėžyje kino centre ,,Garsas“ vykusiame V-ajame respublikiniame šokių festivalyje-konkurse ,,Mamai“.  Šiuolaikinio šokio kategorijoje jaunesniosios grupės   šokis ,,Nendrės“  laimėjo II vietą, o vyresniųjų merginų grupės naujausias šokis ,,Laiškelis“  laimėjo I vietą. Šokėjams vadovauja mokytojas Astijus Poška.

Rajone vyko anglų kalbos konkursas „Dainuok ir mokykis“. Jame dalyvavo du mūsų gimnazijos kolektyvai. 5-8 klasių mokiniai buvo apdovanoti už originaliausią dainos atlikimą. 6b klasės mokiniai buvo apdovanoti už išradingiausią dainos atlikimą. Mokiniams padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytojos Virginija Karanauskienė, Asta Česnauskienė, Rūta Šablevičienė, Salomėja Krencienė ir muzikos mokytoja Aurelija Meškauskienė.

 Vaižganto gimnazijoje vyko jaunųjų oratorių konkursas, skirtas spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. jame Ugnė Norvaišaitė (IIb) laimėjo I vietą, o Jūratė Krugelytė (IV a) gavo paskatinamąjį prizą. Mokinėms padėjo pasiruošti lietuvių kalbos mokytojos Aida Šereivienė ir Diana Variakojienė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: