Redakcijos žodis

Sveiki paskutinį kartą šiemet, mūsų mielieji skaitytojai! 


Devyni mokslo metų mėnesiai prabėgo greičiau, nei galėjome tikėtis. Dabar  metas džiaugtis už kelių savaičių prasidėsiančiomis vasaros atostogomis. Pagaliau taip sunkiai užtarnautas poilsis… Tiesa?
Vasarą prasidės maudynės, pasisėdėjimai prie laužo, ištisas dienas leisime su draugais. Žinoma, ne visi galėsime atsipūsti. Abiturientų laukia įtemptas laikas: brandos egzaminų sesija, apsisprendimas dėl ateities. Dėl šios priežasties privalome užjausti ir palaikyti juos.
Abiturientai, būkite tvirti ir susikaupę, o svarbiausia – nepamirškite, jog tai paskutinis lengviausias etapas prieš pradedant tikrąjį suaugusiojo gyvenimą (taip, taip nekokia paguoda). Tvirtai tikėkite šviesia savo ateitimi, nes tokie norai visuomet išsipildo. O!
Taip pat derėtų jus pasveikinti Paskutinio skambučio proga. Linkiu nuostabiai linksmos šventės (tik neprisišvęskite per daug).
Jaunesniesiems skaitytojams linkiu nepykti ant mokytojų, kurie skuba paskutinėmis mokslo metų savaitėmis parašyti jums kuo daugiau pažymių. Juk galima bet dešimt dienų rimtai pasimokyti. Tiesa? Tad nebūkite surūgę, mūsų šaunieji Skaitytojai, iki atostogų laibai nedaug teliko, todėl verta pakentėti!

 Greta

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: