Sportas

Šeduvos gimnazijos jaunieji futbolininkai pateko į zonines futbolo varžybas „Golas“. Rajone jie įspūdingai pradėjo grupės varžybas: 12:0 įveikė Sidabravo gimnazijos ir 8:0 Gražinos pagrindinės mokyklos komandas. Pusfinalyje 10:2 nugalėjo Pakalniškių pagrindinės mokyklos komandą, o finale 3:0 įveikė Pašušvio pagrindinės mokyklos futbolininkus.

Gegužės 2 dieną mūsų gimnazistai dalyvavo olimpinio festivalio finalinėse virvės traukimo varžybose Meškuičiuose. Prieš varžybas sportininkus sveikino Lietuvos  mokinių  neformaliojo  švietimo centro metodininkas Vytautas Glovackas, Šiaulių rajono vicemeras Petras Vaitkus, virvės traukimo federacijos vyriausiasis teisėjas Eugenijus Deksnys. Varžybose dalyvavo 22 komandos, kurios buvo suskirstytos į pogrupius. Šeduviai pateko į C pogrupį, kur galynėjosi su Jonavos, Kauno, Raseinių, Šilalės ir Nemenčinės komandomis. Mūsų sportininkai pateko tarp šešiolikos geriausių.

Gegužės 5 dieną Pakalniškiuose vyko futbolo turnyras. Jame dalyvavo net trys mūsų gimnazijos komandos: dvi vaikinų ir viena merginų. Mūsų gimnazijos futbolininkės pirmą kartą dalyvavo tokio rango varžybose, todėl pirmąsias rungtynes pradėjo nedrąsiai ir turėjo pripažinti varžovių iš Pašušvio pranašumą. Tačiau antrą kartą, kai žaidė prieš  Alksniupių pagrindinės mokyklos komandą, laimėjo. Jos kovojo dėl trečiosios vietos ir įveikė Pakalniškių pagrindinės mokyklos mokines. Pirmoji mūsų vaikinų komanda žaidė labai sėkmingai, įveikė visus priešininkus ir tapo turnyro nugalėtojais. Antroji šeduvių berniukų komanda liko šešta.