Sveikata – didžiausias turtas

DSC02752Birželio 3 dieną Šeduvos gimnazijos Pavartyčių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriuje visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aušra Misiukevičienė organizavo priešmokyklinės grupės vaikams vaizdinius ir praktinius užsiėmimus, susijusius su sveikata. Užsiėmimuose naudota vaizdinė priemonė – pati įdomiausia knyga apie žmogaus kūną – vaikams padėjo susipažinti su žmogaus kūno sandara, jame vykstančiais procesais. Dalyviai buvo skatinami rūpintis savo asmens higiena, mokomi tinkamai plauti rankas. Priešmokyklinės grupės vaikai paskatinti dovanėle – muiliuku ir rankų plovimo dienoraščiu.
Antroji užsiėmimo dalis buvo skirta pradinių klasių mokiniams, kurie dalyvavo paskaitoje „Saugi vasara“. Paskaitos temos: „Vasaros pavojai“, „Saugus elgesys vandenyje“, „Kaip padėti susižeidus?“. Mokiniai mokėsi, kaip orientuotis kritinėse situacijose, sužinojo, kaip sumažinti nelaimės padarinius ar netgi išgelbėti savo ir kitų gyvybes.
Vyko tęstinė veikla minint Pasaulinę dieną be tabako, kurios metu buvo diskutuojama tema „Rūkymas ar sveikata?“, žiūrimi rūkymo prevencijos filmai, piešiami piešiniai.
Tikimės, kad pamokymai padės vaikams išlikti saugiems per vasaros atostogas. Linkime visiems geros vasaros!

Vsps Aušra Misiukevičienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: