Sporto naujienos

Lapkričio mėnesį vyko rajoninės 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos. Dėl nugalėtojų taurės bei galimybės dalyvauti Lietuvos zoninėse varžybose kovojo 4 rajono mokyklų berniukų ir mergaičių komandos. Mūsų gimnazijos berniukai įveikė visus priešininkus ir užėmė I vietą, o mergaitės iškovojo III vietą.  Berniukų komanda zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyko Kėdainiuose, sužaidė labai gerai. Dabar jų laukia dar vienas etapas – tarpzoninės varžybos, vyksiančios sausio mėnesį
Sidabravo gimnazijoje lapkričio 27 dieną vyko renginys, skirtas tinkliniui. 5-7 klasių mokiniai buvo mokomi šio žaidimo. Po to suorganizuotos varžybos: trys merginų komandos išbandė savo jėgas aikštelėje. Mūsų gimnazijos merginų komanda nugalėjo ir Pakalniškių pagrindinės mokyklos, ir Sidabravo gimnazijos komandas. Po varžybų mokiniai ir mokytojai bendravo, gerino įgūdžius aikštelėje.
Gruodžio 9 dieną Radviliškyje vyko rajoninės tinklinio varžybos. Jose  dalyvavo mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos. Šeduviai kovėsi atkakliai. Abi komandos (berniukų ir mergaičių) iškovojo I vietas. Jie vyks į zonines varžybas.
Gruodžio 12 dieną Kelmės rajone, Šaukėnuose, vyko tarpzoninės svarsčių kilnojimo varžybose. Iš viso turnyre dalyvavo 6 komandos. Mūsų gimnazijos komanda užėmė II vietą ir sausio 16 dieną vyks į Jonavą, kur dalyvaus respublikos finalinėse varžybose.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: