Kūrybiškumo pamoka

Gruodžio 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko J. Jankaus kūrybinių mokinių darbų konkurso apibendrinimas – kūrybiškumo pamoka „Mano pasaulis“. Šiam konkursui pristatyta įvairių darbų: novelių, miniatiūrų, pasakų, haiku. Gimnazistai visiems grožiniams kūriniams parašė interpretacijas, piešė iliustracijas, kurios taip pat buvo vertinamos. Pagal haiku buvo rodomi šokių projektai. Pamoką pradėjo dramos teatro studijos atstovės su parengta kompozicija „Akimirkos“. Po to konkurse dalyvavę mokiniai raiškiai perskaitė savo darbus, o žiūrovai juos vertino dešimtbalėje sistemoje.
Grožinio teksto nugalėtojai išsidėstė taip: I vietą užėmė abiturientė Greta Paluckaitė su novele ,,Viduje“, II vieta atiteko Monikai Jonkauskaitei (IIIb), kuri parašė novelę-pasaką ,,Duko svajonė“, III vietą pelnė Gabija Šereivaitė (IIa), parašiusi novelę ,,Visada siek savo svajonės“. Buvo įvertintos ir interpretacijos. I vietą užėmė Gabrielė Skestesnytė (IVa), II vietą pelnė Enrika Čeplinskytė (IVa), o III-oji vieta atiteko Deimantei Frolovaitei (IVa).    Geriausią iliustraciją nupiešė ir I vietą užėmė Guoda Kurnickaitė (IVa), II vietą pelnė Lina Katiliūtė (IVb), o III vietą užėmė Simona Plungaitė (IVb).
Geriausiai šokio projekte sekėsi  IIIb klasės mokiniams Ryčiui Valentinavičiui, Adomui Poškai, Martynui Viachi ir Pauliui Daniškevičiui, jie užėmė I vietą. II vietoje liko abiturientai Vitaras Skromanas, Alexandra Kovalenko, Vitalija Griechovaitė ir Kristina Krasauskaitė. III-oji vieta atiteko III klasių mokinėms Ugnei Norvaišaitei, Kornelijai Plauškaitei ir Tomai Krasauskaitei. Laimėtojai džiaugiasi apdovanojimais, dalyvavusieji – nauja patirtimi, o žiūrovai – turiningai  praleistu laiku. Džiaugiamės galėdami dalyvauti ir stebėti tokias kūrybiškumo pamokas kiekvienais metais.

5

Gabija, IIa

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: