Mažųjų skaitovų šventė gimnazijoje

kovo 17d 057

Ir vėl pavasaris… Ir vėl gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių kasmetinis skaitovų konkursas, kurį suorganizavo ir vedė pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė.
Šiemetiniame skaitovų konkurse dalyvavo ne tik 3-4 , bet ir 1-2 klasių mokiniai. Į papuoštą salę susirinko net 37 raiškaus žodžio mylėtojai, jų mokytojos ir tėveliai. Mokinius vertino lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Diana Variakojienė, gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė ir logopedė Ingrida Šukytė. Dalyviai nuostabiai deklamavo, todėl vertinimo komisijai buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.
1-2 klasių mokinių tarpe I vietą užėmė Jokūbas Peleckis, 1b klasė (mokytoja Inga Rutkauskienė), II vietą – Enrika Britvinaitė, 2a klasė (mokytoja Vaida Čepienė), III vietas užėmė Austėja Kavaliauskaitė ir Klaidas Guntulis, 1b klasė (mokytoja Inga Rutkauskienė). Padėkos raštu už puikų pasirodymą apdovanotas Dominykas Petuška, 2b klasė (mokytoja Lina Paškevičienė).
3-4 klasių mokinių tarpe po ilgų ginčų I vieta atiteko Patricijai Butvilaitei, 3b klasė (mokytoja Jūratė Juškienė), II vieta – Gvidui Žukauskui, 4b klasė (mokytoja Aušra Poškienė), III vietos –Kristinai Želvytei ir Nedui Budriui, 4b klasė (mokytoja Aušra Poškienė). Padėka už puikų pasirodymą atiteko Skaidrai Pšalgauskaitei, 3b klasė (mokytoja Jūratė Juškienė).
Apibendrindama skaitovų pasirodymus komisijos pirmininkė Diana Variakojienė pasidžiaugė tokiu gausiu dalyvių būriu, jų scenine kultūra, o labiausiai – vaikų gebėjimu, kurį išugdė jų mokytojos, raiškiai, įtaigiai deklamuoti.
Kaip ir kiekvienais metais mažieji skaitovai, užėmę I vietas, atstovaus gimnazijai rajoniniame 1-4 klasių mokinių poezijos festivalyje ,,Gyvenu po saule“, kuris vyks balandžio 8 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje. Linkime jiems sėkmės!

AušraPoškienė,
Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytoja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: