Sporto naujienos

Sėkmingai rungtyniauja mūsų mokyklos 4 – 7 klasių berniukų futbolo komanda, kuri per dvi dienas tapo dviejų turnyrų nugalėtoja. Mūsų sportininkai apskrities mokinių futbolo turnyro finaliniame etape, vykusiame Gasčiūnuose, Joniškio rajone, po atkaklių kovų 2:1 nugalėjo Šiaulių rajono Verbūnų ir 8:4 Joniškio rajono Žagarės futbolininkus. Šeduviai pirmą kartą per aštuonerius metus tapo šių varžybų čempionais. Kitą dieną Alksniupių  pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko šešių rajono komandų futbolo varžybos, skirtos Mero taurei laimėti. Šeduvos gimnazijos futbolininkai, iškovoję visas 5 pergales, antrus metus iš eilės tapo šių varžybų nugalėtojais.
Gegužės 18 dieną Pakalniškiuose vyko Radviliškio rajono mokyklų turizmo varžybos. Jose dalyvavo mūsų gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos. Šeduviai pasirodė puikiai. Abi komandos užėmė I vietas.