Abiturientų žodis

Atrodo, vos tik prasidėjęs mūsų laikas šioje gimnazijoje baigėsi. Dvylika metų bėgo tarsi kalėjime, didžiausia kankynė, tačiau, atėjus laikui išeiti, pasidaro gaila, liūdna. Viskas rodosi taip nepakeliama ir nenuspėjama. Suprantame, kad ateityje kiekvieno mūsų kelyje sunkumų vis daugės. Nesinori užaugti, palikti gimnaziją, tačiau tuo pačiu to trokštame. Svajojame skristi tolyn, patirti viską, ką galime geriausio gyvenime. Tokie prieštaringi jausmai mūsų širdis palies tik šį vienintelį kartą, nes mokyklos baigimo nepakartosi.

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojai ir visiems atsidavusiems mokytojams, kurie kentė mūsų išdaigas ir padėjo tobulėti, mokė mus siekti, kad taptume geriausiais, kokiais tik galime būti. Niekuomet nepamiršime nei jūsų, nei gimnazijoje praleistų dienų. Ačiū, kad nuėmėte pagalbinius ratukus nuo mūsų dviračių.

IVa klasė

 

  Mieli gimnazijos vadovai, mokytojai, mokiniai, darbuotojai!

Mums skirti dvylika metų gimnazijoje jau baigiasi. Visi šie metai prabėgo nepastebimai greitai. Atrodo, tik vakar ketvirtokai mus lydėjo į klases Rugsėjo 1-ąją, o šiemet mes patys rankose spaudžiam pirmokėlių rankas. Rodos, per šį laiką nieko neįvyko, o patyrėme tiek daug: mes ne tik išmokome skaičiuoti, skaityti ir rašyti, bet ir susiformavome kaip asmenybės. Tad norėtume padėkoti visiems mokytojams, mokyklos darbuotojams, mokiniams ir, žinoma, savo auklėtojai už tai, kad vedė žinių troškimo, tiesos pažinimo keliu, padėjo mums priimti svarbius gyvenimo sprendimus ir tapti tokiais, kokie esame dabar. Dėkojame už visus nuostabius renginius, kuriuose mums teko dalyvauti, už įdomias ekskursijas ir už tą laiką, kurio mums nepagailėjote.

Na, o būsimiesiems ketvirtokams norėtume palinkėti branginti kiekvieną akimirką, praleistą gimnazijoje, užsispyrimo siekiant savo tikslų bei žinojimo, kad viskas yra įmanoma, jei to labai trokšti.

IVb klasė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: