INTERAKTYVIOS PAMOKOS MOKSLO METŲ PRADŽIOJE

img_2593Rugsėjo 8 d. Šeduvos gimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai tradicines pamokas iškeitė į interaktyvias ir dalyvavo didžiausiame tarptautiniame renginyje apie informacines technologijas bei verslumą #SWITCH! Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų centre. Renginio iniciatorius Antanas Guoga – Europos Parlamento narys.
Pagrindinis #SWITCH! tikslas – sudominti ir įtraukti jaunimą į moderniųjų technologijų sritį, kuri laikoma viena perspektyviausių pasaulyje ir kurioje šiuo metu yra daugiausia laisvų darbo vietų. Renginyje trumpus ir įtraukiančius pranešimus skaitė įvairūs Lietuvos verslo ir visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai ir kiti įdomūs pašnekovai. Mokiniai sužinojo kodėl verta klausytis radijo, kada vairuosime skraidančius automobilius, Lietuva Mėnulyje – Misija (Ne?)Įmanoma ir kt. (http://www.switchit.lt/lt/programme/1/youth)

img_2570  img_2577  img_2599Taip pat vaikai turėjo galimybę išbandyti naujausius technologinius išradimus Cool&Crazy erdvėje, pvz. sukonstruoti robotą, išmokti skraidinti skraidyklę (droną), išspausdinti savo sukurtą kūrinį 3D spausdintuvu, pasivažinėti riedžiu, išbandyti virtualią realybę ir daug kitų naujovių.

img_2574    img_2597    img_2583
Mokytojai dalyvavo užsiėmime skirtame padėti įžvelgti mokinių kompetencijas bei skatinti neformalių ugdymo metodų praktinį naudojimą pamokose. Buvo rekomenduotas leidinys „Darbo su jaunimo grupėmis vadovas“.
img_2630Išvyką į renginį gimnazijoje organizavo 8b klasės auklėtoja Rima Juškienė. Jai talkino 8a klasės auklėtojas Arūnas Paškevičius ir mokytojos Jolanta Akučkienė, Inga Hokušienė, Inga Dryžaitė, o renginio organizatoriai rūpinosi nemokamu moksleivių atvežimu bei pietumis. Grįžtant iš Vilniaus namo buvo atiduota duoklė istorijai – aplankyta pirmoji Lietuvos sostinė Kernavė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: