LSOK rudens krosas 2016

Rugsėjo 28 dieną mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo tradiciniame Lietuvos specialiosios olimpiados rudens kroso čempionate, kuris vyko Kazlų Rūdos miesto parke. Varžybose dalyvavo 14 komandų iš visos Lietuvos. 128 atletai varžėsi atskirose amžiaus grupėse 500 m, 1000 m ir 1500 m distancijose. Varžybose puikių rezultatų pasiekė šeduviai. 500 m distancijoje aukso medalius iškovojo Neda Pabilionytė, Deimantė Grakauskaitė, Edgaras Daniusevičius, Edvinas Kazlauskas, 1000 m – Kasparas Vaičiulis, Paulius Butautas. 500 m nuotolyje II vietą užėmė ir sidabro medalius laimėjo Violeta ir Daiva Savelevaitės, Mantas Varabauskas, 1000 m – Donatas Norvilas, Deividas Žalkauskis. 500 m distancijoje Jolita Daškevičiūtė ir Dovidas Zablockis iškovojo bronzos medalius ir užėmė III vietą. Kroso varžybų dalyviai draugiškai palaikė vieni kitus ne tik bėgimo, bet ir „Virvių parko“ trasoje. Visus džiugino geras oras, puiki nuotaika, bendrystė.