Šventė

Ankstų gruodžio 1 – sios rytą pradinių klasių mokiniai ir mokytojos susirinko įžiebti Kalėdinės eglutės. Šio įvykio visi nekantriai laukė, nes tai ženklas, kad šv. Kalėdos jau čia pat. Linksmą šventės pradžią paskelbė miško žvėreliais persirengę trečiokai. Šventės kulminacija – eglutės įžiebimas. Tam miško gyventojai pasikvietė patį svarbiausią žmogų gimnazijoje – direktorių Laimutį Škleiniką. Jis pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo, kad dosnus Kalėdų Senelis aplankytų visų vaikučių šeimas. Po ypatingo signalo eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis.
Susirinkusiuosius pasveikino ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė. Ji palinkėjo, kad šventinę dvasią, šilumą ir gėrį visi jaustų ne tik per šv. Kalėdas, bet ir kiekvieną dieną. Direktoriaus pavaduotoja kiekvienai klasei įteikė po simbolinį gerų darbų maišelį ir pakvietė daryti gerus darbus, kurių gausa pasidžiaugsime prieš pat šv. Kalėdas.
Šventėje paskelbta, kad pradeda veikti kalėdinis paštas. Todėl kiekvienam mokiniui buvo įteikta po voką, o renginio organizatorės mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė pakvietė pasveikinti klasės draugus, kitų klasių mokinius, mokytojus bei bendruomenės narius artėjančių švenčių proga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: