Žemės diena

Gamtamokslinis ugdymas – viena iš aktualiausių bendrojo lavinimo sričių gimnazijoje. Mums rūpi ne tik teikti žinias, bet ir ugdyti visapusišką asmenybę, formuoti mokinio pasaulėžiūrą, ekologinę sąmonę. Todėl kasmet mūsų gimnazijoje kovo 20 dieną tradiciškai minima Pasaulinė Žemės diena. Tą dieną atkreipiame dėmesį į aplinką, kurioje gyvename, klimato atšilimo bei taršos problemas, skatiname kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Žemės dienai rengėmės iš anksto. Kiekviena klasė padarė plakatą su pasižadėjimu saugoti Žemę. Kęstutis Meškauskas, Aurelija Meškauskienė, muzikos mokytojai, paruošė mokinius, kurie grodami ir dainuodami linksmino šventės dalyvius. Dailės mokytoja Jolanta Akučkienė kartu su mokiniais gamino plakatus, kuriuose svarbiausias akcentas buvo raginimas saugoti gamtą.
Lygiai vidudienį mūsų gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestro, kuriam vadovauja mokytojas K.Meškauskas, muzikantai žygiavo po visus gimnazijos korpusus žadindami pavasarį ir kviesdami visą bendruomenę į Šeduvos miesto aikštę stebėti renginio, skirto Pasaulinei Žemės dienai.
Pradinių klasių mokiniai prisidėjo prie respublikinio projekto „Apkabinkime Žemę“, skirto Žemės dienai paminėti. Mokytojas Astijus Poška paruošė šokį, kurį atliko per 120 pradinių klasių mokinių. Gera emocija ir puiki pavasarinė nuotaika tvyrojo visame renginyje. Gražių dainų, žodžių, skirtų Žemei, klausėsi ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir miestelio gyventojai.
Dėkojame mokytojams, klasių auklėtojams, mokiniams, prisidėjusiems prie bendro tikslo – saugoti savo planetą Žemę.
Gamta – trumpas žodis, įvardijantis visa tai, kas mus supa, kuo mes gyvename ir džiaugiamės. Tai mūsų kasdienybė, kurią turėtume tausoti ir mylėti. Šeduvos gimnazijos biologijos mokytojų tikslas – supažindinti ir skleisti mokiniams aplinkos ekologinę būklę, emocinio vertybinio santykio su gamta aktualumą. Būtent Žemės dienos paminėjimas puikiai įprasmina šių tikslų įgyvendinimą.

Biologijos, chemijos mokytoja Rita Kersnauskienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: