Sporto pasiekimai

Balandžio mėnesį gimnazijoje vyko rajono virvės traukimo varžybos. Jose laimėjo mūsų gimnazijos komanda. Nugalėtojai gegužės 6 dieną Šiaulių rajone, Meškuičiuose, dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimo finalinėse varžybose.

Gegužės 9 dieną Radviliškyje vyko rajono „Ežio golo 2017“ atrankinės varžybos. Mūsų gimnazijos komanda „Deimančiukai“ jaunesniųjų grupėje iškovojo I vietą. Gegužės 17 dieną jie dalyvavo apskrities finalinėse „Ežio golo 2017“ futbolo varžybose ir iškovojo IV vietą.

Gegužės 11 dieną Radviliškyje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose mūsų gimnazijos vaikinų  komanda nugalėjo, o mergaitės iškovojo II vietą.

Gegužės 12 dieną Molėtuose vyko  Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda.