Sporto naujienos

Nauja futbolo veja suviliojo 5 – 7 klasių mokinius dalyvauti tarpklasinėse futbolo varžybose. Komandos žaidė du kėlinius po 12 minučių pagal lauko futbolo taisykles. Pirmose rungtynėse 7b klasė nesunkiai (7:0) nugalėjo penktų klasių rinktinę. Antrame susitikime užvirė rimta kova tarp šeštokų ir penktokų, tik mačo pabaigoje šeštokai (2:1) palaužė savo varžovus. Trečios varžybos išaiškino nugalėtojus, jais tapo septintokai. Antrą vietą užėmė šeštokai, trečią – penktokai. Naudingiausiu varžybų žaidėju išrinktas Gytis Virozerovas (7b), įmušęs 4 įvarčius, tiek pat kartų pasižymėjo ir Modestas Daukša (6).
Spalio 4 dieną rajone Radviliškio stadione vyko mokinių „Švediškos estafetės“ varžybos, skirtos Mokytojų dienai. Varžybose dalyvavo aštuonių mokyklų komandos.
5-6 klasių berniukų grupėje nugalėjo mūsų gimnazijos komanda, o mergaitės iškovojo III vietą. 7-8 klasių vaikinų bėgime ir vėl buvo stipriausi šeduviai. Merginos laimėjo II vietą, tik finišo pabaigoje nusileidusios varžovėms. Vyresnių klasių vaikinų varžybose Šeduvos bėgikai finišavo antri. Sveikiname!