Sveikiname!

Už savanorišką veiklą užtikrinant saugumą pakeliui į gimnaziją pirmąją rugsėjo savaitę, IIb klasės mokiniai apdovanoti Radviliškio rajono policijos komisariato vadovo Lino Valiaus padėkos raštu ir  atminimo dovanėlėmis.
Rugsėjo 26 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vyko rajoninis Jaunųjų vertėjų konkursas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai, kurie vertė tekstus iš anglų, prancūzų ir rusų kalbų. Geriausiai sekėsi Gretai Kemzūraitei (8b). Ji 7-8 klasių mokinių, vertusių iš anglų kalbos, tarpe užėmė II vietą. Sveikiname Gretą ir jos anglų kalbos mokytoją Astą Česnauskienę.
Spalio 3 dieną Lietuvos piliečiai jau vienuoliktą kartą laikė Teisingumo ministerijos organizuojamą Konstitucijos egzaminą. I etape dalyvavo ir konstitucines žinias pasitikrino 39 mūsų gimnazijos mokiniai. Visi dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes (5-7, 8-II, III- IV klasių) ir jiems pateikti skirtingi klausimynai. Į II etapą galėjo patekti mokiniai, surinkę 25 ir daugiau taškų. Puikiai sekėsi Mantui Lilioniui (IIb), jis surinko 26 taškus ir pateko į II etapą. Sveikiname Mantą ir linkime sėkmės! Iš 5-7 klasių mokinių geriausiai pasirodė Ieva Čapaitytė (7b), Gabija Švaistytė (7b) ir Jovaras Meškauskas (5b). Iš 8-II klasių dalyvių daugiausiai taškų surinko Ema Paškevičiūtė (IIa), Ugnė Petraitytė (8a). III-IV klasių mokinių tarpe daugiausiai taškų surinko Gabija Jonaitytė (IVa).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: