Europinis kokybės ženklas Šeduvos gimnazijos projektui

b51007427Gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Aušra Poškienė buvo įvertinta Europos kokybės ženkleliu už sėkmingą tarptautinio projekto „Smurfai keliautojai“ (SMURFS, the travellers) įvykdymą. Šio projekto tikslas buvo ugdyti socialinius ir pažintinius vaikų gebėjimus, asmenines ir bendrąsias jų kompetencijas, supažindinti su Europos šalių kultūra. Dalyvaudami šio projekto veikloje vaikai mokėsi bendradarbiauti tarpusavyje ir bendrauti su vaikais iš kitų, projekte dalyvaujančių šalių.
„Lėlė keliauninkė“ kartu su mokinių sukurtais sveikinimais ir suvenyrais keliavo paštu iš mokyklos į mokyklą, aplankė Portugaliją, Lenkiją. Buvo keičiamasi nuotraukomis, vaizdo įrašais. Mokiniai nuolat stebėjo savojo Smurfo nuotykius kitose šalyse, dalyvavo vaizdo konferencijoje, taip pat aplankė partnerius  – „Drugelių“ grupės vaikus iš Šeduvos lopšelio-darželio. Partnerių Smurfai, atvykę pas mus dalyvavo klasės veiklose bei svečiavosi mokinių namuose.
Projektas tęsėsi 2016–2017 m. m. metais. Daugiau informacijos apie projektą, jo veiklas ir rezultatus rasite čia:   https://twinspace.etwinning.net/23879
Programa „eTwinning“ skirta visiems jauniems Europos piliečiams, besimokantiems mokyklose, sudaryti sąlygas dalyvauti švietimo projektuose su savo mokytojais bei jų kolegomis iš Europos.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Aušra Poškienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: