Gerumo savaitė

Gruodžio 4-8 dienos mūsų gimnazijoje paskelbtos kaip Gerumo savaitė. Prieš Šv. Kalėdas visi turime padaryti gerų darbų, kad jaustumėmės šventiškiai.
Pirmadienį, gruodžio 4 dieną, baigėsi „Kalėdinio lango“ konkursas. Gražiausiais išrinkti 8a ir Ib klasių mokinių papuošti langai. Nugalėtojams teko puikus prizas – nemokama ekskursija pasirinktu maršrutu.
Trečiadienis – Pyragų diena. Mokiniai atsinešė įvairiausių kepinių ir per ilgąsias pertraukas pardavinėjo, o surinktus pinigus paaukojo labdarai.
Ketvirtadienį gimnazijos bendruomenė dalinosi apsikabinimais. Ypač aktyvūs buvo pradinukai ir 5-8 klasių mokiniai. 8b klasės mergaitės ir berniukai savo gerumu pasidalino net su buvusiais gimnazijos mokytojais. Pasigaminę kalėdinių žaisliukų, jie pasveikino senjorus artėjančių švenčių proga ir įteikė kvietimus apsilankyti tradiciniame labdaros vakare „Uždekim žiburius širdžių“.
Penktadienio rytą, skambant kalėdinėms dainoms, buvo įžiebta gimnazijos kiemo gražuolė eglutė. Šventėje dalyvavo Kalėdų Seneliai, jie vaišino susirinkusiuosius saldainiais. O vakare mokiniai rinkosi jaukiai pasėdėti ir pažiūrėti filmo.
Visą Gerumo savaitę vyko akcija „Klasė klasei“. Kasdien mokiniai ruošė staigmenas vieni kitiems, skleidė šventišką nuotaiką.

Ugnė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: