Kūrybiškumo pamokos

Gruodžio 11 dieną mūsų gimnazijoje vyko lietuvių kalbos mokytojos Laimos Kulbeckienės organizuotos kūrybiškumo pamokos, skirtos rašytojui Jurgiui Jankui. Tema – „Ir tamsoje yra šviesa“.
Visus metus vieni gimnazijos mokiniai kuria haiku, eilėraščius, noveles, iš kurių geriausius atrenka mokytojai (šiemet jų buvo net dvylika). Kiti tuos kūrinius interpretuoja. Į veiklą įtraukiami mokiniai, lankantys šokio ir dailės pamokas. Jie pagal kūrinius stato šokius, filmuoja, iliustruoja ir tokiais būdais varžosi konkurse. Į renginį susirenkantys vyresniųjų klasių mokiniai ne tik klauso, bet ir vertina kūrėjų darbus.
Šiemet geriausiais grožinių tekstų kūrėjais išrinkti Adas Juška (IVa) – I vieta, Gabija Šereivaitė (IVa) – II vieta, Karolina Koriznaitė (IIb) – III vieta. Grožinių kūrinių interpretacijų nugalėtojai: Gabija Šereivaitė (IVa) – I vieta, Kotryna Čiūdaraitė (IVb) – II vieta, Gabija Jonaitytė (IVa) – III vieta. Konkurse varžęsi geriausi mokyklos dailininkai –Adas Juška (IVa) – I vieta, Austėja Duršliokaitė (IIb) – II vieta, Monika Nacickaitė (IIIb) – III vieta.
Geriausiu šokio projektu šiemet išrinktas abiturienčių Evos Armonaitės, Nedos Česnauskaitės ir Lauros Ryšytės trumpametražis filmukas, o II vietą užėmė Gretos Grigorjevaitės, Vaidotės Andruškevičiūtės, Gabijos Stukonytės ir Luko Grežos komanda. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės, kad gimnazijoje turime tiek daug kūrybingų žmonių!

Eva

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: