Sporto naujienos

Lapkričio mėnesį prasidėjo pirmosios 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių varžybos. Radviliškio sporto arenoje varžėsi jaunieji futbolininkai. Mūsų gimnazijos berniukų komanda užėmė II vietą, o merginų komanda, vienintelė rajone rungtyniaujanti futbolo varžybose, be kovos pateko į zonines varžybas, kurios vyko Kėdainiuose. Zonoje jos užėmė IV vietą.
Pirmąją gruodžio savaitę vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų sportininkai. Merginų grupėje Rasa Rusaitė (IIa) užėmė I vietą. Vaikinų grupėje (savo svorio kategorijose) Aurelijus Jarašūnas (Ia), Kornelijus Keras (Ia), Karolis Kasarauskas (IIIb) iškovojo I vietas; Karolis Nevedomskis (IIb), Domantas Čeplinskis (Ia) ir Arnas Janulis  (IIb) laimėjo II vietas; Rytis Žaromskis (IIIb) užėmė III vietą. Komandinėje įskaitoje mūsų gimnazijos stipruoliai iškovojo I vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse varžybose.
Gruodžio 15 dieną vykos Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse svarsčių kilnojimo varžybos. Mūsų gimnazijos sportininkas Kornelijus Keras (Ia) iškovojo II vietą, o Aurelijus Jarašūnas (Ia) – III vietą.
Gruodžio 10 dieną gimnazijos sportininkai dalyvavo futbolo turnyre „Tytuvėnų taurė 2017“. Mūsų futbolininkų komanda užėmė I vietą.