Respublikinė konferencija ,,Patyčioms – STOP“

Kovo 20 dieną gimnazijoje vyko respublikinė konferencija ,,Patyčioms – STOP“. Renginyje dalyvavo komandos iš septynių rajono mokyklų: Grinkiškio Jono Poderio, Baisogalos, Sidabravo, Šeduvos gimnazijų, Alksniupių, Radviliškio Gražinos pagrindinių mokyklų, Radviliškio vaikų globos namų ,,Nykštukas“, Radviliškio Jaunimo mokyklos. Sulaukėme svečių iš Raseinių rajono Betygalos Maironio ir Šiaulių Lieporių gimnazijų.
Konferencija prasidėjo tradicine daina ,,Reikia draugą turėti“, šokiu ,,Pasiklydęs žmogus“ ir abiturientų atliekamu kūriniu ,,Mano senai mokyklai“. Taip susirinkusius į renginį pasveikino Šeduvos gimnazijos mokiniai, kurie kvietė daina ir šokiu atpažinti savo jausmus ir emocijas.
Konferencijos dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė ir Radviliškio policijos komisariato vyresnioji tyrėja Ilona Sernovienė. Jie ragino visus susirinkusius nebūti abejingais ir nepamiršti, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas.
Pranešimą apie emocijas skaitė Panevėžio kolegijos psichologijos dėstytojas Ramūnas Jukna ir Panevėžio kolegijos ikimokyklinio – priešmokyklinio ugdymo grupės pirmo kurso studentė Iveta Kiškytė.
Antroje konferencijos dalyje dalyviai žiūrėjo filmą ,,Gerumo stebuklas“, kurį aptarė Grinkiškio gimnazijos psichologė Agnė Burkauskaitė. Renginio pabaigoje mokiniai grupėse atliko ne vieną įdomią, kūrybišką ir prasmingą veiklą. Komandos apdovanotos padėkos raštais, saldžiais prizais ir statulėlėmis.
Konferencija pralėkė nejučia, palikusi visiems daugybę puikių prisiminimų bei įspūdžių. Tikimės, jog geros emocijos ir išsakytos mintys apie draugystę prisidės prie patyčių problemos sprendimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: