Viktorina „Sveikatingumo abėcėlė“

Kas yra abėcėlė, žino visi. Tačiau ji gali būti ne tik raidžių. Štai mūsų gimnazijoje kovo 28 dieną vyko „Sveikatingumo abėcėlė“. Tai viktorina, kurią sumanė ir organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aušra Misiukevičienė ir mokytoja Ilona Kučienė.
Veikla prasidėjo neįprastai. Vaikai, išklausę pasakojimo ištrauką, turėjo įvardyti renginio tikslą. Išmone, protu bei kūrybiškumu varžėsi komandos, kurias sudarė 1-4 pradinių klasių mokiniai. Jie atliko užduotis, kurios apėmė įvairias sritis: poilsį, sveiką maitinimąsi, asmens higieną, judėjimą, tvarką ir saugumą, pirmąją pagalbą. Vaikai ragaudami atpažino arbatų pavadinimus, tvarstė pirštą, atliko kūrybines užduotis apie rūkymo žalą, minė mįsles, mankštinosi, klausėsi informacijos apie dantų priežiūrą.
Viktorina „Sveikatingumo abėcėlė“ suteikė progą pasimokyti vieniems iš kitų. Be to, mokytojams – stebėti ir vertinti savo mokinius iš šalies būnant žiūrovais, mokiniams – ugdytis gebėjimus rengti ir pristatyti veiklas prieš auditoriją, dirbti bendradarbiaujant komandoje, gebėti argumentuoti teiginius. Visi įsitraukė į veiklą: ir komandos nariai, ir žiūrovai, ir mokytojai, kadangi buvo įvairiausių užduočių. Vaikai džiaugėsi diplomais, prizais, kuriuos įsteigė Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: