Abiturientų žodis

Dvylika ilgų metų kopėme gimnazijos laiptais, bėgiojome koridoriais ir trynėme palanges. Čia prabėgo mūsų vaikystė bei paauglystė. Čia įgijome žinių. Kai susimąstome, kad vos po kelių dienų baigsime mokyklą, krūtinę ima spausti keistas jaudulys, o akys tvinsta ašaromis. Dvylika metų prabėgo su bendraklasiais, kurie iš pradžių tapo draugais, paskui broliais bei seserimis. Dažnai girdėjome, kad mokykla – antrieji namai, ir juose buvo visko. Ne veltui sakoma: nėra namų be dūmų. Išeidami nuoširdžiai atsiprašome mokytojų už išdaigas, kartais ne laiku ir ne vietoje pasakytus žodžius, už tai, kad leisdavome sau patingėti. O dėkojame už sunkų darbą mokant mus ir ruošiant gyvenimui, už tai, kad stengėtės mus suprasti ir palaikyti, kad visada linkėjote geriausio. Ačiū Jums, Mokytojai, už perteiktas vertybes.

IVa klasė

 

 

 

 

Mielieji, mes, ketvirtokai, jau aidint paskutiniam skambučiui, susimąstome, ką reiškia būti abiturientais. Sąvoka be galo plati. Vienareikšmiško apibrėžimo neradome, tačiau nutarėme, jog tai psichologinė būsena, kuomet suvoki, jog mielai dar metus užsibūtum mokyklos suole, pojūtis, kad kiekvienas koridoriuje sutiktas žmogus tau kažkuo įsimintinas ir svarbus, suvokimas, kad tie, su kuriais tiek metų dalinaisi tušinukais ir išgyvenimais, neatsiejama tavo dalis. Klasė – tai šeima, kurioje visi tokie skirtingi, bet sugeba būti tokie artimi vienas kitam. Galiausiai būdamas abiturientu supranti, kad mokytojai yra išskirtiniai žmonės. Vieninteliai, kurie nuoširdžiai nusišypso, aiškina temą n kartų, nors galiausiai vis tiek išgirsta frazę nieko nesupratau. Dabar suvokiame, kokia atsakomybė teko auklėtojai, kuri rūpinosi visomis mūsų problemomis.

Taigi linkime mokiniams būti smalsiems, turėti svajonių ir jų siekti. Sau ir kitiems abiturientams norime palinkėti atkakliai siekti savo tikslų, sėkmės kuriant asmeninį gyvenimą. Mokytojų, administracijos bei viso personalo atsiprašome už išdaigas, tariame nuoširdų AČIŪ ir linkime likti tokiais, kokie esate.

IVb klasė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: