Mielieji XIV laidos abiturientai!

Jūsų Paskutinis skambutis nuskambės nepaprastu laiku, minint gimnazijos šimtmetį! Tikiu, kad didžiuojatės, jog 12 metų praleidote čia ir nuoširdžiu mokymusi, pasiekimais įrašėte save į mokyklos istoriją!

Dabar stovite prie pirmojo ir labai svarbaus gyvenimo slenksčio. Neabejoju, kad peržengsite jį – sėkmingai išlaikysite brandos egzaminus, nes besimokydami gimnazijoje tobulėjote, gilinote žinias, ugdėtės gebėjimus. Jūsų laukia daugybė galimybių, kurias reikės patiems susikurti ir užsidirbti. Linkiu įveikti visas kliūtis, būti drąsiems ir atkakliems siekiant didelių tikslų. Sėkmės!

Pagarbiai – gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas

 

Mielieji!

Pirmiausia linkiu sėkmės baigiant gimnaziją. Išėję suraskite laimę šeimoje, darbe, išsaugokite draugus. Stenkitės būti atsakingais žmonėmis, kad pasiektumėte tikslų. Nepamirškite, kad gyvenimas susideda iš mažų džiaugsmų, todėl išmokite ne tik imti, bet ir duoti.

IVa klasės auklėtoja Irena

 

Mylimi auklėtiniai!

Linkiu Jums gyvenime nemesti kelio dėl takelio, būti ryžtingiems, pasitikėti savimi, siekti užsibrėžto tikslo, kad ir kaip sunku būtų. Galvokite ne tik apie save, bet ir apie šalia esančius, mylėkite ir būkite mylimi. Kad ir kur gyvenimas Jus nublokštų, nepamirškite savo šaknų ir gimtojo krašto.

IVb klasės auklėtoja Aušra

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: