Sportas

Balandžio 25 dieną Panevėžyje jaunosios mūsų gimnazijos tinklininkės dalyvavo turnyre ir žaidė 3×3 kategorijoje. Šiose varžybose merginos turėjo  galimybę pasisemti įgūdžių iš kitų žaidėjų. Gegužės 1 dieną tinklininkės Mažeikiuose vykusiame turnyre iškovojo prizinę II vietą.

Galima pasidžiaugti ir gegužės 9 dieną Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose dalyvavusiais mokiniais, kurie bendroje įskaitoje užėmė garbingą IV vietą. Puikų sportinį pasirengimą demonstruoja pradinių klasių mokiniai. Jie iškovojo I vietą Šiaulių apskrities futbolo varžybose ir šiuo metu aktyviai ruošiasi finalui.