Viešnagė Vengrijoje

     Rugsėjo 2–10 dienomis mes, keturi gimnazistai, dalyvaujantys ERASMUS+ projekte „Magic Europe“, kartu su „Jaunimo erdvės“ atstovu Karoliu Balsiu viešėjome Vengrijoje.

     Šios kelionės labai laukėme. Nusileidę Budapešto oro uoste, susitikome su projekto dalyviais iš septynių šalių (Lenkijos, Latvijos, Estijos, Kipro, Italijos, Bulgarijos, Vengrijos). Po to visi kartu vykome į apgyvendinimo vietą. Kai pasiekėme Óbánya miestelį, pramintą „Vengrijos Šveicarija“, mus pasitiko projekto organizatoriai. Jie palydėjo į stovyklavietę, kur praleidome didžiąją dalį projekto laiko.

      Pirmą dieną susipažinome, žaidėme grupės formavimo žaidimus, o vakare klausėmės Bulgarijos bei Lenkijos šalių pristatymų. Antrą dieną susipažinome su ERASMUS+ programa bei projekto „Magic Europe“ tikslais, o vakare dalyvavome Kipro ir Estijos kultūriniame šou. Trečią dieną mokėmės projekto dalyvių valdžios sistemas, įstatymus, veiklas, kuriomis užsiima aktyvus jaunimas. Dienai baigiantis, pristatėme Lietuvą bei klausėmės italų pranešimo apie jų šalį. Ketvirtą dieną galėjome šiek tiek atsipūsti, vykome į vietinį terminio vandens SPA, kur sužinojome apie gydomąsias giluminio vandens savybes bei naudą organizmui ir patys išsimaudėme. Penktą dieną, pasiskirstę į grupeles, ruošėmės miestelio bendruomenės dienai. Išaušus rytui, ėmėmės vykdyti suplanuotas veiklas, o vakare aptarėme, kaip sekėsi organizuoti užsiėmimus bei klausėmės Latvijos ir Vengrijos šalių pristatymų. Šeštą dieną praleidome reflektuodami, galėjome kopti į šalia esančius kalnus, o vakare, gavę Europos jaunimo paso sertifikatus, ėmėme ruoštis kelionei į namus.

    Nuoširdžiai dėkojame „Jaunimo erdvei“ už suteiktą galimybę pažinti kitų šalių kultūras ir pagerinti anglų kalbos įgūdžius!

Giedrė, IV b

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: