Renginys miesto bibliotekoje

     2019-ieji paskelbti Juozo Tumo-Vaižganto metais, nes minimos 150-tosios šios ryškios asmenybės gimimo metinės. Juozas Tumas-Vaižgantas buvo ne tik žinomas visuomenės veikėjas, publicistas, kritikas, bet ir grožinės literatūros kūrėjas. Rašytojas visą gyvenimą žmogų laikė gėrio ir grožio šaltiniu. Be to, jis dar vadinamas „deimančiukų ieškotoju”, kadangi kūriniuose siekė sukurti nacionalinį lietuvio paveikslą.IMG_20190926_145904

     Šeduvos miesto bibliotekoje rugsėjo 26 dieną buvo organizuotas renginys Juozo Tumo–Vaižganto metinėms paminėti. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazistai. IIa klasės mokiniai Ugnė Petraitytė, Paulina Čepaitė, Nojus Pilipaitis, parengti mokytojos Laimos Kulbeckienės, skaitė ištraukas iš epopėjinio romano „Pragiedruliai”. IVa klasės mokiniai Aivaras Čepaitis, Merita Mockutė, Rasa Rusaitė, Žavinta Misiukevičiūtė ir IIIa klasės mokinė Liveta Žilinskaitė, paruošti mokytojos Dianos Variakojienės, skaitė Juozo Tumo–Vaižganto laiškus ir deklamavo eiles.

    Prasminga rudens popietė atgaivino sielas, svarbiausia, jog buvo įprasminta rašytojo Juozo Tumo–Vaižganto veikla ir kūriniai, vis dar aktualūs moderniai žmonijai.

Nojus, IIa

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: