Eglutės įžiebimo šventė

Vos tik atėjus žiemai ir iškritus pirmosioms snaigėms, gimnazijos pradinukus apgaubė šv. Kalėdų dvasia. Eglutės įžiebimas – tradicinė ir jauki mokyklos bendruomenės šventė. Žaliaskarę puošia ketvirtokai! Šiemet visas pradinių klasių korpusas buvo papuoštas pačių mokinių pagamintais nykštukais, snaigėmis, o eglutė – margaspalviais marmuravimo technika išmargintais žaisliukais.

Gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas, įžiebdamas  eglutę, dėkojo visiems, kurie skyrė laiko ne tik sau, bet ir padėjo draugams, artimiesiems. Jis pakvietė belaukiant gražiausių metų švenčių būti itin atidžiais ir draugiškais vienas  kitam, daryti gerus darbus ir sulaukti dosnaus Kalėdų Senelio.

Šventės metu  pradėjo veikti gimnazijos kalėdinis paštas: kiekvienas mokinys gavo po voką, kad galėtų pasveikinti bendraklasius, mokytojus, bendruomenės narius artėjančių švenčių proga.

Šių metų eglutės įžiebimo šventė sutapo su pirmuoju iškritusiu sniegu, o tuo pačiu ir slidžiais keliais bei šaligatviais. Agotos deklamuojamas eilėraštis priminė, kaip saugiai elgtis tokiu metų laiku, o renginio organizatorės Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė pakvietė mokinius dalyvauti saugaus eismo akcijoje ,,Aš ir tu – atsargūs, kai slidu“ ir sukurti kalėdinį sveikinimą- atviruką vairuotojams bei pėstiesiems.

Eglutės įžiebimo šventės pabaigą paskelbė visos pradinių klasių bendruomenės, pavirtusios nykštukais. Jie, vadovaujami muzikos mokytojos Ritos Ivoškienės, atliko dainą, kuri priminė, kad laikas labai greitai eina, todėl reikia skubėti ir mokytis, ir daryti gerus darbus.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: