Susipažinkime

 

Gimnazijoje buvo organizuoti prezidento (-ės) rinkimai, kuriuose savo kandidatūras iškėlė 3 mokiniai. Po prisistatymų ir debatų mokiniai ir mokytojai atidavė savo balsus už labiausiai patikusį kandidatą. Prezidentu tapo Ib klasės gimnazistas Eitvydas Paškevičius. Paprašėme, kad jis prisistatytų jums, mieli skaitytojai.    

79271416_504689730142703_241733116039790592_n

Eitvydas: „Esu komunikabilus, niekuomet nebijantis išreikšti savo nuomonės garsiai, diskutuojantis įvairiausiais klausimais, esu atsakingas ir pasiryžęs dirbti mokyklos ir mokinių labui. Dažnai organizuoju renginius gimnazijoje ir juose dalyvauju. Taip pat esu „Lyderystės mokyklos“ narys, dalyvauju tarptautiniuose projektuose.

Draugai nuolat mane pristato kaip linksmą, nenuobodžią ir energingą asmenybę, tad stengsiuosi šią savo energiją panaudoti mūsų visų labui. Kadangi turiu patirties organizuojant renginius, gimnazijoje tikrai nebus nuobodu. Atkreipsiu dėmesį į Jūsų nuomonę ir stengsiuosi kiekvieno mintis paversti realybe.

Artėjančių švenčių proga visiems linkiu, kad ateinantys Naujieji metai būtų kupini prasmingų darbų, drąsių idėjų, o senųjų metų patirtis teįkvepia naujiems pokyčiams ir teisingiems sprendimams. Ramių ir jaukių šv. Kalėdų!“

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: