Koridorius

received_1546377728876564  

 Iš pradžių buvo sunku priprasti prie pasikeitusios kasdienybės, bet kuo toliau, tuo darosi lengviau.

Arnas, IIIb

 

 

FB_IMG_1588103083054

 

 Iš pradžių nerimavau, kaip viskas vyks ir ar pavyks tinkamai pasiruošti egzaminams besimokant nuotoliniu būdu. Dabar jau nerimas praėjo. Reikėjo tik laiko priprasti prie naujo mokymosi būdo.

Emilija, IVb

 

 

received_2596129727292588

  Mano nuomonė apie pasikeitusį mokymosi būdą yra gera. Mokytojai labai stengiasi, kad mokymasis būtų kuo sklandesnis ir produktyvesnis. Mokiniai gali paklausti, ko nesupranta, pasikonsultuoti ir atsakymo sulauksi tuoj pat. Žinoma, tai neprilygsta gyvam bendravimui, prie kurio esame pripratę. Tačiau visada smagu išbandyti kažką naujo ir neįprasto.

Skaidra, 7b

 

 

received_219850412800695 (1)  Nuotolinis mokymas nėra jau toks blogas, kaip kai kuriems atrodo. Toks mokymosi būdas man patinka, nes turiu galimybę labiau susikaupti, greitai susirasti informacijos internete. Taip pat galiu virtualiai bendrauti su mokytojais, paklausti, jei kas neaišku. Kita vertus, tenka daug laiko praleisti prie kompiuterio, o nuo jo pavargsta akys. Be to, kartais gauname daug užduočių. Taigi nuotolinis mokymas turi ir pliusų, ir minusų. Nuo jo pradžios praėjo viso labo vienas mėnuo, ir aš tikiuosi, jog prie tokio naujo bei neįprasto mokymosi būdo priprasime visi: tiek mokiniai, tiek mokytojai, tiek tėvai.

 Paulina, IIa

 

nnm

 

  Aš manau, smagu išbandyti ką nors nauja. Tačiau pastebėjau, kad sunku išmokti kai kurias temas. Kol kas viskas sekasi neblogai. 

Dovilė, Ib

 

 

 

m

 

  Man asmeniškai namie mokytis patinka, nors pirma savaitė buvo tikrai sunki. Dabar viskas stabilizavosi, tačiau gimnazijos atmosferos niekas nepakeis. Be to, pasiilgau ir mokyklos, ir savo bendraklasių.

Monika, IIIa 

 

 

0

  Šis pavasaris yra išskirtinis, ne tik dėl to, kad mums, abiturientams, jis paskutinis gimnazijoje, bet ir dėl susidariusios situacijos pasaulyje. Sunku suvokti, jog jau mėnuo, kai tenka mokytis nuotoliniu būdu. Iš pradžių, manau, kad visa švietimo bendruomenė buvo sutrikusi, tačiau diena po dienos viskas stabilizavosi, nusistovėjo tvarka. Vis dėlto mums, abiturientams, gaila, nes paskutinius mokslo metų mėnesius praleisime be tiesioginio kontakto su klasės draugais ir brangiais mokytojais.

Giedrė, IVb

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: