Jubiliejinėje DofE programos ceremonijoje Deimantei Januševičiūtei įteiktas bronzos ženklelis

Rugpjūčio 23, 24 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh’s International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Per dvi dienas 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos buvo įteikti aukso (4), sidabro (54) ir bronzos (242) lygio ženkleliai bei tarptautiniai sertifikatai. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Steve Gleisinger ir Chris Butler, Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu.

Bronzos ženkleliais apdovanotųjų sąraše puikavosi ir Šeduvos gimnazijos I klasės mokinės DEIMANTĖS JAUNUŠEVIČIŪTĖS pavardė.   Siekdama šio ženklelio Deimantė žaidė tinklinį, tobulino svarmenų kilnojimo įgūdžius, savanoriavo Raudondvario vaikų dienos centre ir įveikė dviejų dienų žygį Šilalės apylinkėse.

The Duke of Edinburgh’s International Award – DofE apdovanojimai – yra tarptautinė neformaliojo ugdymo(si) programa jaunimui, kurioje dalyvauja 1,3 mln. jaunų žmonių iš daugiau nei 130 šalių.

DofE programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų 14–24 metų jaunimui praktinių gyvenimiškų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę, prisidedančią prie visuomenės gerovės. Dalyvavimas programoje skatina ugdyti socialines-emocines kompetencijas, atpažinti savo talentus, išlikti fiziškai aktyviems, įgyti karjeros planavimo įgūdžių ir už tai gauti tarptautinį įvertinimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: